DZIAŁ HANDLOWY: +48 530 040 656, foltyn@alvitro.com
DZIAŁ TECHNICZNY: +48 530 040 626, kluk@alvitro.com
Alvitro ul. Kowanowska 59, 64-600 Oborniki / Poznań

Nasze realizacje z zakresu Zabudowy Całoszklanej

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć, przedstawiającą zrealizowane przez nas projekty. Znaleźć można w niej przykłady oferowanych przez nas usług i wykonywanych konstrukcji, takich jak chociażby szklane pokoje, schody czy balkony.

Proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko luksusowe, nowoczesne i estetyczne. W zależności od potrzeb klienta bowiem mogą być wyposażone w elementy stolarki aluminiowej, zapewniającej skuteczną barierę przed pożarem.

Jesteśmy przekonani, że przedstawiona galeria pomoże Państwu w zaprojektowaniu swoich pomieszczeń w nowoczesny sposób.

Zrealizowaliśmy wiele projektów zarówno dla firm, jak i zleceniodawców prywatnych. Nasze konstrukcje całoszklane ozdabiają biblioteki, dworce kolejowe, posterunki policji, urzędy i baseny. Balustrady, daszki, świetliki, windy, drzwi, schody i ściany ze szkła stanowią atrakcyjny element przestrzeni, dodają każdemu wnętrzu lekkości i blasku. Świetnie prezentują się w budynkach nowych oraz tych z tradycjami.

Konstrukcje ze szkła zdobyły uznanie wielu naszych klientów, nie tylko ze względu na walory wizualne, ale też wymiar praktyczny. Oferowane przez nas powierzchnie są trwałe, ognioodporne, łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Galeria realizacji z zakresu zabudowy całoszklanej przedstawia przykłady naszych prac, zawsze wykonywanych z najwyższą starannością i dbałością zarówno o detale, jak i ogólny efekt. Zapraszamy do oglądania, czerpania inspiracji i kontaktu z naszą firmą. Kto wie, może wkrótce zdjęcie z Państwa obiektu znajdzie się w naszym portfolio, jako przykład świetnej realizacji.


 
 


Wszelkie prwaa zastrzeżone © Alvitro
© System CMS LOOP