DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com
Przykładowe konfiguracje drzwi przesuwnych
Drzwi przesuwne

Nadadzą nowoczesnego, unikalnego charakteru każdemu wnętrzu, a przy tym będą się doskonale komponować zarówno z drewnem, jak i metalem. Szklane drzwi przesuwne idealnie sprawdzą się na mniejszych powierzchniach, gdzie otwieranie na oścież byłoby kłopotliwe bądź nawet niemożliwe. Dzięki zastosowanemu systemowi pozwolą na zaoszczędzenie przestrzeni zarówno w mieszkaniu, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Drzwi przesuwne cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w prywatnym budownictwie, ale i we wszelkiego rodzaju biurach, gabinetach czy też obiektach handlowo-usługowych.

Oferowane przez nas drzwi przesuwne mogą występować w pojedynczych lub podwójnych skrzydłach. Mogą być one wyposażone w system otwierania i zamykania ręczny lub automatyczny (bezszelestny) z możliwością wyposażenia w kontrolę dostępu. Otwieranie bardzo funkcjonalne i praktyczne, nie zabiera miejsca przy otwieraniu, co pozwala na efektywne zagospodarowanie przestrzeni.

Istotną zaletą prezentowanych produktów jest również ich łatwość w utrzymaniu w czystości, bez koniecznego użycia drogich, specjalistycznych środków do mycia i pielęgnacji.