DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com

Nasze realizacje z zakresu zabudów całoszklanych

W naszej galerii mogą Państwo zapoznać się z przykładami licznych realizacji, które powstały zarówno w domach prywatnych, jak i lokalach użyteczności publicznej. Zabudowy całoszklane sprawiają, że przestrzeń wydaje się lekka i pełna światła, a zarazem przytulna i bezpieczna. Konstrukcje mogą być całkowicie przezroczyste, jak również wykonane z matowych lub barwionych materiałów. Stanowią nieodłączny element nowoczesnych budynków, gdzie solidność idzie w parze z wysoką estetyką.

Stawiamy zabudowy całoszklane już od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania adekwatne do potrzeb klienta. Tworzymy schody, balustrady, zadaszenia, świetliki, ściany przesuwne, gabloty i wiele innych elementów architektonicznych. Grono zadowolonych odbiorców naszych usług wciąż rośnie - dla nich nieustannie się rozwijamy i podążamy za najnowszymi trendami.

Polecamy zabudowy całoszklane wszystkim miłośnikom otwartych, świetlistych, przyjaznych dla oka przestrzeni, w których miło przebywać, pracować i odpoczywać.

Nasze realizacje z zakresu Zabudowy Całoszklanej