DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com
Ściany szklane

Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje tworzenie solidnych i zarazem estetycznych przegród na bazie tafli ze szkła. Proponujemy szklane ściany w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Mogą być zastosowane przy nich różnorodne mocowania okuć, co daje nieograniczoną możliwość stosowania w architekturze wystroju wnętrza.

Wykorzystanie sprawdzonej technologii przekłada się nie tylko na uzyskanie wnętrza bardziej praktycznego (możliwość wydzielenia pomieszczenia z istniejącej powierzchni), ale także nowoczesnego i eleganckiego. Zaoferowane przez nas rozwiązania są proste w montażu, a ich zastosowanie pozwoli również na optymalne rozplanowanie powierzchni.

Prezentowane przez nas wyroby mogą być wykorzystane jako ścianki działowe biurowe, ale znajdują również zastosowanie w obiektach usługowych, handlowych, a nawet w prywatnych domach. Modele akustyczne dodatkowo gwarantuję lepsze wyciszenie wnętrza. Wszystkie nasze produkty sprawiają, że wnętrze wydaje się większe, a jednocześnie bardziej komfortowe oraz prestiżowe. Zastosowanie materiału w wersji lakierowanej daje niezwykłą możliwość wykorzystania gry światła, które tworzy wyjątkowy klimat we wnętrzu. Oprócz bardzo dobrych walorów użytkowych nasze produkty odznaczają się nieprzeciętną estetyką.

Warto zainwestować w piękne i jednocześnie funkcjonalne wnętrza...