DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com
LOFTY SZKLANE

To nowoczesny produkt charakteryzujący się minimalizmem. Bardzo wąskie profile od 20mm - 40mm w połączeniu z rustykalnymi szprosami pozwalają na stworzenie konstrukcji wizualnie lekkiej i nowoczesnej. Duże tafle szkła montowane są na bezpiecznych aluminiowych malowanych proszkowo ramach w dowolnych wymiarach i kolorze dobranym według upodobania klienta. Wypełnienie szkłem bezpiecznym hartowanym przezroczystym lub mlecznym. Szkło pozwala na wydzielenie niezależnie strefy pomieszczeń. Jest idelanym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń.

Lofty szklane są konstrukcjami tworzonymi na wymiar, dlatego idealnie komponują się z przestrzenią, której mają służyć. Odznaczają się charakterystycznym designem, bardzo oszczędnym, ale dzięki temu eleganckim i uniwersalnym. Za pomocą tych praktycznych elementów można dowolnie podzielić metraż mieszkania czy domu, tworząc odrębne strefy i zapewniając mieszkańcom prywatność.

Oferujemy różne modele loftów szklanych, skomponowanych według życzenia klienta. Wszystkie propozycje łączy atrakcyjny wygląd i komfort użytkowania. Nadają one wnętrzu specyficznej lekkości i świetlistości. Pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat o cechach industrialnych i minimalistycznych.

Idealnie sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak również obiektach publicznych, na przykład bibliotekach, centrach kultury czy biurach. Możliwość wybrania koloru ram i stopnia przezroczystości szkła stanowi dodatkowy atut naszej propozycji. Czekamy na Państwa pomysły, które z przyjemnością zrealizujemy.