DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com
O firmie

Firma Alvitro specjalizuje się w produkcji i montażu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, jakimi są konstrukcje szklane. Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę produktów, a wśród nich: balustrady, daszki, drzwi, ścianki, schody i wiele innych obiektów. Tworzymy także elementy służące do zabudowy balkonu i tarasu. Upowszechniamy na polskim rynku nowatorski produkt - pergole aluminiowe, pozwalające zorganizować przestrzeń rekreacyjną na zewnątrz domu, kawiarni czy restauracji.

Realizujemy zlecenia na konstrukcje szklane zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w branży budowlanej, które pozwala nam podejmować nawet najbardziej wymagające zadania. Naszym priorytetem pozostaje utrzymanie obsługi klienta na najwyższym poziomie, poprzez dostarczanie wytrzymałych i estetycznych produktów ze szkła i aluminium.

Idealnie dopasowane konstrukcje szklane

Nowoczesne zaplecze technologiczne pozwala nam tworzyć balustrady, daszki, drzwi, ścianki oraz zabudowy tarasowe i balkonowe według indywidualnych zamówień. Każdy element zostaje skrojony na miarę i wkomponowany w stylistykę konkretnego obiektu. Użycie materiałów szklanych dodaje konstrukcjom lekkości i świetlistości oraz optycznie powiększa przestrzeń.

Zabudowa tarasów i balkonów pozwala cieszyć się nimi przez cały rok, nie tylko wiosną i latem. Szklane ścianki przepuszczają światło słoneczne i umożliwiają obserwację krajobrazu. Użytkownicy zyskują dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Obornikach, ale prowadzimy również działania na terenie sąsiednich miast, zwłaszcza Poznania. Jeśli szukają Państwo pięknych i praktycznych konstrukcji - balustrad, ścianek, drzwi, zadaszeń, pergoli, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Alvitro. Działamy kreatywnie i dynamicznie. Zrealizujemy dla Was każdy projekt i dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań.