DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com
Nasze realizacje z zakresu zabudowy tarasów Pergola

Posiadamy spore doświadczenie w montażu zabudowy tarasów. Za każdym razem staramy się wykonać powierzone nam zadania na najwyższym poziomie, korzystając z wysokiej jakości materiałów. Przykładamy ogromną wagę do staranności wykończenia. Zawsze służymy fachową poradą naszym klientom, gdyż ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nasze rozwiązania instalujemy w prywatnych domach, a także w punktach usługowych. Polecamy nasze pergole aluminiowe i materiałowe.

Pergole to nowoczesne konstrukcje, które pozwalają w pełni korzystać z uroków otoczenia, zapewniając jednocześnie ochronę przed słońcem, deszczem czy wiatrem. Zabudowany taras stanowi doskonałą przestrzeń wypoczynkową, naturalne przedłużenie domowego wnętrza. W takim zacisznym miejscu można spożywać posiłki, spotykać się ze znajomymi, spędzać miło czas w otoczeniu rodziny.

Nasze pergole wykonane są z wytrzymałych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów - aluminium i specjalnych tkanin, stanowią więc inwestycję na wiele lat. W zależności od wybranego modelu można zgodnie z aktualną potrzebą odkrywać i zasłaniać dach, bądź przesuwać ściany.

Zabudowane tarasy doskonale sprawdzają się również w ogródkach restauracyjnych czy kawiarnianych, stwarzając urokliwą przestrzeń rekreacyjną ze wspaniałym widokiem. Nic więc dziwnego, że pergole stają się coraz częstszym elementem krajobrazu w mieście oraz na wsi. Umożliwiają korzystanie z podestu nie tylko w pełni lata, ale też w trakcie pozostałych pór roku.