DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com
KONSTRUKCJE CAŁOSZKLANE – PERGOLE ALUMINOWE

KONSTRUKCJE CAŁOSZKLANE - PERGOLE ALUMINOWE to działalność firmy ALVITRO z Obornik pod Poznaniem, założonej przez osoby energiczne, kreatywne i posiadające długoletnie doświadczenie w branży budowalnej, architektury całoszklanej oraz zabudowy tarasów.

Firma posiada dwa wiodące kierunki działalności.

Pierwszym kierunkiem jest dostawa i montaż produktów z grupy architektury całoszklanej. Oferujemy drzwi szklane, daszki, balustrady balkonowe i schodowe oraz inne konstrukcje szklane. Nasza firma posiada odpowiednie oprogramowanie komputerowe oraz nowoczesny park maszynowy do produkcji systemów całoszklanych. W ten sposób zapewniamy naszym klientom wysoką jakość produktu oraz wykorzystujemy cały potencjał jaki oferuje szkło.

Drugim kierunkiem jest zabudowa i aranżacja tarasów poprzez nowoczesny produkt zwanym Pergolą Aluminiową. Jest to innowacyjny produkt z gamy konstrukcji aluminiowych zapewniający komfortowe powiększenie powierzchni użytkowej obecnego tarasu. Swoim klientom możemy zaproponować Pergolę spersonalizowaną do indywidulanych potrzeb i wymagań.

Za główny wyznacznik rozwoju naszej firmy stawiamy obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Aby dotrzymać wzrostu tempa gospodarczego jesteśmy w stałym kontakcie z biurami projektowymi i realizujemy najbardziej wyszukane zamysły architektów jak i samych klientów.

Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługą począwszy od koncepcji wstępnej poprzez doradztwo, projekt i finalne wytworzenie produktu, aż po końcowy etap profesjonalnego montażu na budowie.

Oferujemy indywidualne podejście do wszystkich szczebli kontrahentów: Inwestorów, Generalnych Wykonawców, Firm Budowlanych oraz Klientów Indywidualnych.

Z zaproszeniem do owocnej współpracy
Zespół ALVITRO, konstrukcje szklane – pergole aluminiowe, Oborniki koło Poznania.