DZIAŁ HANDLOWY: 
+48 530 040 656, foltyn@alvitro.com +48 530 455 610, biuro@alvitro.comDZIAŁ TECHNICZNY: 
+48 530 040 626, kluk@alvitro.com

Pergola z ruchomym dachem z tkaniny architektonicznej

Przedstawiamy Państwu innowacyjny produkt, który stanowi doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem. Oto pergola z ruchomym dachem wykonanym z tkaniny architektonicznej, odpornej na zmienne warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia.

Dzięki mechanizmowi zwijania tkaniny można całkowicie otworzyć dach, aby w pełni korzystać ze światła i ciepła. W razie ochłodzenia, opadów deszczu czy porywów wiatru, można na powrót zamknąć sklepienie i cieszyć się pobytem w osłoniętej, bezpiecznej przestrzeni. Zastosowane rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i pozwala regulować stopień zaciągnięcia dachu w zależności od aktualnych potrzeb i upodobań.

Jak obsługiwać konstrukcję?

Standardowo produkt wyposażony jest w sterowanie elektryczne za pomocą pilota. W zależności od konfiguracji dostępny mamy pilot jedno– lub wielokanałowy, służący do obsługi całej konstrukcji za pomocą jednego urządzenia. Istnieje również możliwość posługiwania się w tym celu smartfonem z odpowiednią aplikacją.

Wygodne i łatwe sterowanie tkaniną dachową sprawia, że korzystanie z pergoli staje się komfortowe i bezproblemowe. Nie trzeba opuszczać tej przydomowej strefy komfortu, kiedy zmieniają się warunki atmosferyczne – wystarczy otworzyć lub zamknąć dach za pomocą przycisku na pilocie lub telefonie.

Kolorystyka tkaniny architektonicznej

W zależności od modelu zadaszenia dostępne są różne kolory w standardzie. Tkanina jest dostępna w kilkunastu kolorach do wyboru – paleta jest na tyle duża, że każdy klient jest w stanie dopasować jej kolor do własnego zapotrzebowania.

Konstrukcje z ruchomym dachem odznaczają się nie tylko walorami praktycznymi, ale też pięknie wyglądają, albo skąpane w słońcu, albo ukryte w cieniu. Warto zainwestować w produkt, który umożliwi wypoczynek na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody, a w razie konieczności ochroni nas przed zbyt intensywnym słońcem czy nagłym deszczem. Zwłaszcza że obsługa pergoli tkaninowej jest bardzo prosta i odbywa się bez wysiłku.

Taras zabudowany z ruchomym dachem

Zabudowa tarasowa

Taras - zabudowa